ХТО МИ

Дізнайтеся про нас більше

ХТО МИ

Чим ми займаємося?

Research

Вивчення та Пошук

Plan

План та Процес

Create

Створення та Управління

ПОСЛУГИ

Дізнайтеся про нас більше

ПОСЛУГИ

Дізнайтеся про нас більше

Ми фокусуємося на потребах клієнтів, на якості наших продуктів, якї ми можемо запропонувати нашим дорогоцінним клієнтам. Ми спеціалізуємося на вишуканому Web-дизайні та розробці, SEO оптимізації, розробці мобільних додатків, реєстрації на домені та підтримці сайтів. Також ми надаємо підтримку нашим клієнтам в будь-який момент і переконуємося, що бізнес клієнтів ефективний і працездатний.

Вишуканий дизайн

Ми застосовуємо новітню технологію програмування, щоб зробити можливим перегляд наших продуктів на дисплеях будь-якого розширення і на всіх пристроях, які ви використовуєте. Це можуть бути як мобільні телефони (мобільні платформи) так і настільні компютери, ноутбуки, планшети, смартфони та телевізори.

Дизайн веб-сторінок

Так як ми задіяні в дизайні і розробці веб-сайтів, то ми зробимо все, що в наших силах, щоб дати вам результат і продукт, який ви хочете, виконаний в самому модному дизайні. Наша робота охоплює як найпростіші сторінки зі звичайним текстом, так і найскладніші веб-сайти.

Дизайн веб-додатків

Ми створюємо програми сумісні з усіма платформами, фокусуємося на розробці додатків з найкращим інтерфейсом для користувача. Наше програмне забезпечення використовується в лікарнях, школах / коледжах, державних офісах й інших різних організаціях.

Графічний дизайн

Ваш бізнес повинен виділятися від бізнесів інших компаній. Ми створюємо корпоративний брендінг, баннери, стаціонарний дизайн і безліч інших речей для вас і вашого бізнесу. Ми робимо все можливе, щоб наші клієнти отримали свій бренд для бізнесу, який їм дійсно підходить.

SEO-оптимізація

Ми не тільки проектуємо і розробляємо Ваш веб-сайт, але і переконуємося, що Ваші сайти натуральним чином потрапляють в топ великих пошукових систем. Ми робимо все можливе, щоб збільшити відвідуваність Вашого сайту. Ми говоримо нашим клієнтам - «Ми допоможемо Вам заробляти більше грошей», за допомогою оптимізованих сайтів, які створюємо для Вас.

Домен та хостинг

Дешевий і надійний хост-вузол важливий, якщо ви збираєтеся створити сайт для вашого бізнесу. Ми забезпечуємо 99.9% безвідмовної роботи, надійної та повної підтримки хост сервісів. З щоденним обслуговуванням ви можете оптимізувати хост сервіси з нашою підтримкою. Також ми консультуємо з приводу забезпечення Вас найдешевшими доменами з солідними знижками.

Мобільні додатки

Якщо ви все ще не маєте мобільного додатку в Інтернеті, час задуматися про його створення. Це відмінний інструмент для поліпшення бізнес-сайту вашої компанії, блогу, Facebook сторінок, Twitter і багато іншого. Ми вважаємо, що співпраця повинна бути взаємовигідною. Тому ми працюємо так, щоб мобільний додаток приносив прибуток вашій компанії.

Брендинг

Ми пропонуємо комплекс послідовних заходів, спрямованих на створення цілісного і затребуваного споживачем іміджу продукту або послуги, показуючи вашому потенційному клієнту проекти у високій якості.

Аутсорсинг

Ми надаємо послуги з ІТ-аутсорсингу з 2012 року і за цей час ми змогли визначити наші основні пріоритети. Наш шлях розвитку визначається бажанням адаптуватися до потреб наших клієнтів, будь то великі компанії або приватні особи. Ми допомагаємо нашим клієнтам краще визначити свої пріоритети і зосередитися на основній діяльності зі зміцненню їхнього бізнесу.

Плануйте проект і звертайтеся за довідками

РОБОТИ

Роботи, якими ми пишаємося

Роботи

Роботи, якими ми пишаємося

Наші клієнти

Відгуки клієнтів

Контакти

Зв'яжіться з нами

Контакти

Зв'яжіться з нами

Україна

E-knopka Design Agency
03057
вул. Довженка, 3, Київ, Україна Моб.: +380688136747
Email: design@e-knopka.com

Форма для зв'язку